LAST MINUTE KSIĘGA GOŚCI OFERTY BIUR PODRÓŻY O NAS KONTAKT
państwo: region: data: pokaż kalendarz
Rozmiar: 51 bajtów
wycieczki dwudniowe i wielodniowe
wycieczki jednodniowe
zielone szkoły
wycieczki zagraniczne
sanatoria i uzdrowiska
ośrodki wczasowo
konferencyjne
najpiękniejsze polskie
pałace i zamki
Przejazdy autokarowe
Eurolines Polska
Kursy językowe
Ogólne warunki
uczestnictwa
ZAMÓW NEWSLETTER

twój adres e-mail:
KONTAKT

OŚRODKI WCZASOWO - KONFERENCYJNE
1. "JANTAR" - Ośrodek Wczasowo - Konferencujny w Ustce. Usytuowany w pięknym lesie sosnowym, 200 m od morza, do dyspozycji gości pokoje 2,3,4- osobowe z łazienkami oraz apartamenty, kawiarnia, sauna, siłownia, sala konferencyjna.

2."ZAGROŃ" - Ośrodek Turystyczno - Sportowy w Szczyrku położony na zboczu masywu górskiego Klimczoka, dysponuje pokojami 2,4- osobowymi, apartamentami, basenem, restauracją, salą konferencyjną.

3. "SOŚNICA, LIPOWY DWÓR" - Zespół Pensjonatów w Zakopanem usytuowanych niedaleko Krupówek. Pokoje 1,2,3,4- osobowe, apartamenty, balkony z widokiem na góry, basen, sala konferencyjna.

4. "ZAMEK" - Pensjonat w Lesku, mieszczący się w zaadaptowanym XVI- wiecznym zamku Kmitów. Wypoczynkowi sprzyja ogród, plac zabaw, miejsce na organizowane ogniska. W odległości 300 m od zamku płynie rzeka San.

5. "HOTEL NA SKARPIE" w Mikołajkach Malowniczo położony w bezpośrednim sąsiedztwie wielkiego zespołu leśnego nad samym jeziorem Mikołajskim. Pokoje: 26 pokoi 2 i 3- osobowych z łazienkami (większość od strony jeziora). Do dyspozycji gości: sala konferencyjna, sala sportowo-rekreacyjna, bar, wypożyczalnia sprzętu pływającego, tenis stołowy, parking.

6. "HOTEL EUROPA" w Giżycku, położony w malowniczym, spokojnym akątku 50 m od jeziora Kisajno nad brzegiem zatoki tracz. Do dyspozycji są tu pokoje 1,2- sosbowe z łazienką, balkonem, telefonem, TV SAT.

7. WOJSKOWY DOM WYPOCZYNKOWY "WARMIA" w Waplewie usytuowany jest na skarpie jeziora Maróz w rejonie niezwykłych walorach krajobrazowych. Pokoje 3- osobowe z łazienką, apartamenty 2,3,5- osobowe. Do dyspozycji gości wypożyczalnia sprzętu sportowo-turystycznego letniego i zimowego oraz pływającego, boiska sportowe, korty tenisowe, własna plaża z pomostem, strzelnica, kręgielnia, bilard, biblioteka, sale konferencyjne, fizykoterapia, sauna, solarium, siłownia.

8. HOTEL "ZALEWSKI" w Pułtusku, położony na malowniczym wzgórzu. Hotel przystosowany jest do organizacji szkoleń, konferancji oraz imprez integracyjnych. Hotel proponuje: przejażdżki bryczkami, jazda konna, pokazy kaskaderskie, fitness club, grill hata, sala bilardowa.

9. "ENERGETYK" - centrum szkoleniowo wypoczynkowe w Nałęczowie. Baza szkoleniowa - trzy sale konferencyjne, najnowocześniejszy sprzęt szkoleniowo - konferencyjny, restauracja i drunk-bar.

10. "LAZUR" - ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy w Jastarni. Ośrodek otacza z jednej strony Zatoka Gdańska, z drugiej otwarte morze i piękna plaża. Dysponuje: 2-osobowymi pokojami, 3 salami konferencyjnymi po 20, 30 i 120 miejsc, 2 salami komputerowymi po 12 stanowisk z pełnym wyposażeniem in formatycznym i audiowizualnym.

11. "SYRENA" - ośrodek oświatowo-szkoleniowo w Mielnie, położony w uroczym parku nad samym brzegiem morza. "Syrena" oferuje pobyty szkoleniowe, wczasowe, leczniczo-rehabilitacyjne, organizuje szkolenia, seminaria, spotkania towarzyskie i bankiety. Do dyspozycji gości: gabinety hydroterapi, pięknie położony basen kryty z podgrzewaną wodą, kawiarnia, sauna fińska, siłownia.

12. "LAS" - hotel w karkonowskich Miechowicach. Położony w lesie, 4 km od Szklarskiej poręby. Do dyspozycji gości: SDI (szybki dostęp do Internetu), sale konferencyjne do 200 osób z pełnym wyposażeniem, kort tenisowy, sauna, bilard, siłownia. Organizowane są imprezy plenerowe.

13. "BARTEK" - ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy w Biebrzańskim Parku Narodowym w miejscowości Goniądz. Organizowane są tu biesiady z muzyką i tańcem, imprezy plenerowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia. "Bartek" zapewnia ciszę, spokój, wyśmienitą zabawę.
last minute  |   księga gości  |   oferty biur podróży  |   o nas  |   kontakt   www.4studio.net