LAST MINUTE KSIĘGA GOŚCI OFERTY BIUR PODRÓŻY O NAS KONTAKT
państwo: region: data: pokaż kalendarz
Rozmiar: 51 bajtów
wycieczki dwudniowe i wielodniowe
wycieczki jednodniowe
zielone szkoły
wycieczki zagraniczne
sanatoria i uzdrowiska
ośrodki wczasowo
konferencyjne
najpiękniejsze polskie
pałace i zamki
Przejazdy autokarowe
Eurolines Polska
Kursy językowe
Ogólne warunki
uczestnictwa
ZAMÓW NEWSLETTER

twój adres e-mail:
KONTAKT

06-400 Ciechanów,
ul. Warszawska 56
tel./fax 23 673 50 00,
23 672 07 97
mob. 602 681 432
e-mail : concordia@ciechanow.com


Biuro Usług Turystycznych „CONCORDIA” sp. z o.o. mieszczące się przy ulicy Warszawskiej 56 w Ciechanowie istnieje na rynku byłego województwa ciechanowskiego od 1989 roku. Prowadzimy sprzedaż produktów turystycznych, jesteśmy organizatorem, pośrednikiem i agentem turystycznym wielu znanych biur podróży w kraju i za granicą. Oferta naszego biura zawiera bogaty wachlarz kierunków zarówno w krajach południowej Europy, w rejonie Basenu Morza Śródziemnego, kraje Afryki, kończąc na Laponii, Azji, Australii czy Ameryce Południowej.

Dla miłośników egzotyki proponujemy wyprawy do Meksyku, Kuby, Wietnamu, Laosu, Kambodży, Peru, RPA, Dominikany i wielu, wielu innych zakątków naszego globu.

Oferujemy również możliwość spędzenia weekendu w jednej z europejskich stolic. Posiadamy ofertę wycieczek autokarowych i samolotowych, objazdowych, objazdowo-pobytowych, pobytowych do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Nasze biuro zapewnia Klientom komfortowe warunki podróży, zakwaterowania (hotele wszystkich kategorii dla rodzin z dziećmi i młodzieży, apartamenty, kwatery prywatne, domki letniskowe), fachową opiekę pilotów i przewodników oraz interesujący program zwiedzania.

Specjalizujemy się w organizacji tanich wycieczek autokarowych do Krajów Nadbałtyckich: Litwa, Łotwa, Estonia z Finlandią oraz do Lwowa i „Złotej” Pragi. Mamy dobre kontakty z ambasadami tych krajów i miejscową Polonią.

Organizujemy również wyjazdy typu „incentive”. Są to wyjazdy dla zorganizowanych grup, charakteryzujące się kompleksową obsługą i animacjami przygotowanymi zgodnie z wcześniejszymi życzeniami Klienta.

Polegając na doświadczeniu naszych kontrahentów możemy zapewnić, że każda tego typu impreza jest niezapomnianym przeżyciem. Oprócz propozycji katalogowych w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych ofert LAST MINUTE m.in. Grecja + wyspy, Egipt +Synaj, Teneryfa, Gran Canaria, Tunezja-Djerba, Cypr, Hiszpania, Majorka, Bułgaria, Chorwacja itd.

Niezapominamy również o najmłodszych naszych Klientach, którym oferujemy wypoczynek w formie wycieczek szkolnych, białych i zielonych szkół, kolonii, obozów i zimowisk. Z myślą o młodych osobach rozprowadzamy również karty Euro<26, które uprawniają do wielu atrakcyjnych zniżek w Polsce, w Europie czy na Świecie - jesteśmy przedstawicielem Polskiego Stowarzyszenia Kart Młodzieżowych.
Oferujemy również kursy językowe oraz praktyki dla studentów i absolwentów z możliwością pracy od 3 do 12 miesięcy w różnych krajach: Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Stany Zjednoczone, Cypr, Malta, Australia.

Poza tym prowadzimy sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowych (bilety autokarowe, bilety promowe, bilety lotnicze) do wszystkich krajów Europy i Świata.

Jesteśmy jedynym na terenie miasta Ciechanowa biurem rozprowadzającym wizy dla obywateli wyjeżdżających do Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi. Mamy nadzieję, że z tak bogatej oferty, każdy z Państwa będzie mógł wybrać imprezę odpowiadającą pod względem atrakcji turystycznych, ceny i terminu. Nasze 15-letnie doświadczenie i profesjonalizm wskazują na doskonałą znajomość naszych Klientów, a także ich oczekiwań odnośnie wybieranego urlopu/wypoczynku/zwiedzania. Nabyte w tym czasie doświadczenie gwarantuje profesjonalny poziom usług, a tym samym pełną satysfakcję Klientów, niezależnie od tego, czy klienci preferują wypoczynek czy aktywne formy zwiedzania. Zawsze z radością witamy w naszym biurze -Stałych Klientów oraz tych, którzy po raz pierwszy korzystają z naszej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Usług Turystycznych „CONCORDIA” Sp. z o. o. w Ciechanowie, chętnie służymy radą i pomocą we właściwym wyborze i zorganizowaniu wyjazdu a także pełną informacją turystyczną.
last minute  |   księga gości  |   oferty biur podróży  |   o nas  |   kontakt   www.4studio.net